Calendar Competitional 2019

Concursuri 2019 - detalii si inscrieri

Moderator: emil

marketing
Posts: 232
Joined: Wed Aug 10, 2011 3:47 pm

Calendar Competitional 2019

Postby marketing » Thu Nov 22, 2018 12:20 pm

CALENDARUL PESCUITULUI SPORTIV IN 2019 – Balta 4 DORIPESCO



1. 12 – 14 Aprilie – Cupa Fir Intins Bistrita, Ed. a III-a – Organizator dl. Cotoi Marius
2. 19 – 21 Aprilie – Cupa Wild Fedeer – Organizatori: dl. Floroiu Ciprian & dl. Botu Iulian
3. 23 – 26 Aprilie – Cupa KKarp, Ed. a XIII-a – Organizator dl. Nitu Ioan
4. 01 Mai – Cupa Autoliv – Organizator dl. Bichiri
5. 02 – 05 Mai – Cupa Primaverii – Organizator dl. George & 4 Carp
6. 07 – 10 Mai – Cupa Anaconda, Ed. a VIII-a – Organizator dl. Nitu Ioan
7. 13 – 15 Mai – Cupa Pompierii Covasneni, Ed. a III-a – Organizator dl. Balas Sergiu
8. 16 – 19 Mai – Cupa ACSP – Organizator dl. Kerestesz Imbre
9. 21 – 23 Mai – Cupa Rezistentei, Ed. a XVII-a – Organizator dl. Nitu Ioan
10. 24 – 27 Mai – Cupa RTR Sport, Ed. a VI-a – Organizator dl. Ristea Alexandru
11. 30 Mai – 01 Iunie – Cupa Companiilor – Organizator dl. Titeiu Sabin
12. 04 – 07 Iunie – Cupa Doripesco, Ed. a VIII-a – Organizator dl. Nitu Ioan
13. 07 – 09 Iunie – Cupa STS – Organizator dl. Cretu Gabriel
14. 10 – 12 Iunie – Cupa Jandarmeriei Covasna – Organizator dl. Pintilii Marius
15. 13 – 16 Iunie – Cupa BFN, Ed. I – Organizator dl. Gliga Costel
16. 20 – 23 Iunie – Cupa Club Crap Cristian – Organizator dl. Tintea Felix
17. 25 – 28 Iunie – Cupa 15 – Organizator dl. Rascanu Radu
18. 29 Iunie – 01 Iulie – Cupa Coca Cola – Organizator dl. Bara Florin
19. 05 – 06 Iulie – Cupa Sot & Sotie – Organizatori: Doripesco & dl. Cotoi Marius
20. 07 – 08 Iulie – Cupa Feeder, Ed. a X-a – Organizator dl. Nitu Ioan
21. 09 – 13 Iulie – Cupa Doripesco Challenge – Organizator dl. Rascanu Radu
22. 17 – 19 Iulie – Cupa Jandarmeriei Brasov, Ed. a II-a – Organizator dl. Rotaru Ciprian
23. 20 – 21 Iulie – Cupa Nas & Fin – Organizatori: Doripesco & dl. Ristea Alexandru
24. 22 – 25 Iulie – Cupa Top 10 P.G, Ed. a VIII-a – Organizator dl. Nitu Ioan
25. 26 – 29 Iulie – Cupa ALPHA Bucovina – Organizator dl. Diea Florin
26. 02 – 04 August – Cupa Amigo Intercost – Organizator dl. Ardelean Leo
27. 06 – 08 August – Cupa Pompierilor Brasoveni – Organizator dl. Terciu Marian
28. 10 – 11 August – Cupa Schaffler la pescuit – Organizator dl. Axinte Ovidiu
29. 13 – 15 August – Cupa Rezistentei, Ed. a XVIII-a – Organizator dl. Nitu Ioan
30. 19 – 22 August – Cupa BFN, Ed. a II-a – Organizator dl. Gliga Costel & dl. Cotoi Marius
31. 23 – 25 August – Cupa Prieteniei – Organizator dl. Martinas Valeriu
32. 30 August – 01 Septembrie – Cupa STS, Ed. a II-a – Organizator dl. Cretu Gabriel
33. 02 – 04 Septembrie – Cupa CSL Carp Team – Organizator dl. Ciovica Laurentiu
34. 05 – 08 Septembrie – Cupa Dovit, Ed. a III-a – Organizator dl. Cotoi Marius
35. 13 – 15 Septembrie – Cupa RTR Sport, Ed. a XVII-a – Organizator dl. Ristea Alexandru
36. 19 – 22 Septembrie – Cupa MR Fish – Organizator dl. Sburlan Valentin
37. 24 – 28 Septembrie – Cupa Delta din Carpati - Doripesco – Organizator dl. Rascanu Radu
38. 01 – 04 Octombrie – Cupa Tata Nitu – Organizator dl. Nitu Ioan

cotoi marius
Posts: 2
Joined: Wed Oct 17, 2018 8:31 am

Re: Calendar Competitional 2019

Postby cotoi marius » Thu Feb 28, 2019 11:24 am

CALENDARUL PESCUITULUI SPORTIV IN 2019 – Balta 4 DORIPESCO




1. 12 – 14 Aprilie – Cupa Fir Intins Bistrita, Ed. a III-a – Organizator dl. Cotoi Marius
2. 19 – 21 Aprilie – Cupa Wild Fedeer – Organizatori: dl. Floroiu Ciprian & dl. Botu Iulian
3. 23 – 26 Aprilie – Cupa KKarp, Ed. a XIII-a – Organizator dl. Nitu Ioan
4. 01 Mai – Cupa Autoliv – Organizator dl. Bichiri
5. 02 – 05 Mai – Cupa Primaverii – Organizator dl. George & 4 Carp
6. 07 – 10 Mai – Cupa Anaconda, Ed. a VIII-a – Organizator dl. Nitu Ioan
7. 13 – 15 Mai – Cupa Pompierii Covasneni, Ed. a III-a – Organizator dl. Balas Sergiu
8. 16 – 19 Mai – Cupa ACSP – Organizator dl. Kerestesz Imbre
9. 21 – 23 Mai – Cupa Rezistentei, Ed. a XVII-a – Organizator dl. Nitu Ioan
10. 24 – 27 Mai – Cupa RTR Sport, Ed. a VI-a – Organizator dl. Ristea Alexandru
11. 30 Mai – 01 Iunie – Cupa Companiilor – Organizator dl. Titeiu Sabin
12. 04 – 07 Iunie – Cupa Doripesco, Ed. a VIII-a – Organizator dl. Nitu Ioan
13. 07 – 09 Iunie – Cupa STS – Organizator dl. Cretu Gabriel
14. 10 – 12 Iunie – Cupa Jandarmeriei Covasna – Organizator dl. Pintilii Marius
15. 13 – 16 Iunie – Cupa BFN, Ed. I – Organizator dl. Gliga Costel
16. 20 – 23 Iunie – Cupa Club Crap Cristian – Organizator dl. Tintea Felix
17. 25 – 28 Iunie – Cupa 15 – Organizator dl. Rascanu Radu
18. 29 Iunie – 01 Iulie – Cupa Coca Cola – Organizator dl. Bara Florin
19. 05 – 06 Iulie – Cupa Sot & Sotie – Organizatori: Doripesco & dl. Cotoi Marius
20. 07 – 08 Iulie – Cupa Feeder, Ed. a X-a – Organizator dl. Nitu Ioan
21. 09 – 13 Iulie – Cupa Doripesco Challenge – Organizator dl. Rascanu Radu
22. 17 – 19 Iulie – Cupa Jandarmeriei Brasov, Ed. a II-a – Organizator dl. Rotaru Ciprian
23. 20 – 21 Iulie – Cupa Nas & Fin – Organizatori: Doripesco & dl. Ristea Alexandru
24. 22 – 25 Iulie – Cupa Top 10 P.G, Ed. a VIII-a – Organizator dl. Nitu Ioan
25. 26 – 29 Iulie – Cupa ALPHA Bucovina – Organizator dl. Diea Florin
26. 02 – 04 August – Cupa Amigo Intercost – Organizator dl. Ardelean Leo
27. 10 – 11 August – Cupa Schaffler la pescuit – Organizator dl. Axinte Ovidiu
28. 13 – 15 August – Cupa Rezistentei, Ed. a XVIII-a – Organizator dl. Nitu Ioan
29. 19 – 22 August – Cupa BFN, Ed. a II-a – Organizator dl. Gliga Costel & dl. Cotoi Marius
30. 23 – 25 August – Cupa Prieteniei – Organizator dl. Martinas Valeriu
31. 30 August – 01 Septembrie – Cupa STS, Ed. a II-a – Organizator dl. Cretu Gabriel
32. 02 – 04 Septembrie – Cupa CSL Carp Team – Organizator dl. Ciovica Laurentiu
33. 05 – 08 Septembrie – Cupa Dovit, Ed. a III-a – Organizator dl. Cotoi Marius
34. 13 – 15 Septembrie – Cupa RTR Sport, Ed. a XVII-a – Organizator dl. Ristea Alexandru
35. 19 – 22 Septembrie – Cupa MR Fish – Organizator dl. Sburlan Valentin
36. 24 – 28 Septembrie – Cupa Delta din Carpati - Doripesco – Organizator dl. Rascanu Radu
37. 01 – 04 Octombrie – Cupa Tata Nitu – Organizator dl. Nitu Ioan[/b]
Last edited by cotoi marius on Thu Feb 28, 2019 1:39 pm, edited 1 time in total.

ruxandra
Posts: 1
Joined: Tue Nov 17, 2015 10:50 am

Re: Calendar Competitional 2019

Postby ruxandra » Thu Feb 28, 2019 1:22 pm

CALENDARUL PESCUITULUI SPORTIV IN 2019 – Balta 4 DORIPESCO

1. 12 – 14 Aprilie – Cupa Fir Intins Bistrita, Ed. a III-a – Organizator dl. Cotoi Marius
2. 19 – 21 Aprilie – Cupa Wild Fedeer – Organizatori: dl. Floroiu Ciprian & dl. Botu Iulian
3. 23 – 26 Aprilie – Cupa KKarp, Ed. a XIII-a – Organizator dl. Nitu Ioan
4. 01 Mai – Cupa Autoliv – Organizator dl. Bichiri
5. 02 – 05 Mai – Cupa Primaverii – Organizator dl. George & 4 Carp
6. 07 – 10 Mai – Cupa Anaconda, Ed. a VIII-a – Organizator dl. Nitu Ioan
7. 13 – 15 Mai – Cupa Pompierii Covasneni, Ed. a III-a – Organizator dl. Balas Sergiu
8. 16 – 19 Mai – Cupa ACSP – Organizator dl. Kerestesz Imbre
9. 21 – 23 Mai – Cupa Rezistentei, Ed. a XVII-a – Organizator dl. Nitu Ioan
10. 24 – 27 Mai – Cupa RTR Sport, Ed. a VI-a – Organizator dl. Ristea Alexandru
11. 30 Mai – 01 Iunie – Cupa Companiilor – Organizator dl. Titeiu Sabin
12. 04 – 07 Iunie – Cupa Doripesco, Ed. a VIII-a – Organizator dl. Nitu Ioan
13. 07 – 09 Iunie – Cupa STS – Organizator dl. Cretu Gabriel
14. 10 – 12 Iunie – Cupa Jandarmeriei Covasna – Organizator dl. Pintilii Marius
15. 13 – 16 Iunie – Cupa BFN, Ed. I – Organizator dl. Gliga Costel
16. 20 – 23 Iunie – Cupa Club Crap Cristian – Organizator dl. Tintea Felix
17. 25 – 28 Iunie – Cupa 15 – Organizator dl. Rascanu Radu
18. 29 Iunie – 01 Iulie – Cupa Coca Cola – Organizator dl. Bara Florin
19. 05 – 06 Iulie – Cupa Sot & Sotie – Organizatori: Doripesco & dl. Cotoi Marius
20. 07 – 08 Iulie – Cupa Feeder, Ed. a X-a – Organizator dl. Nitu Ioan
21. 09 – 13 Iulie – Cupa Doripesco Challenge – Organizator dl. Rascanu Radu
22. 17 – 19 Iulie – Cupa Jandarmeriei Brasov, Ed. a II-a – Organizator dl. Rotaru Ciprian
23. 20 – 21 Iulie – Cupa Nas & Fin – Organizatori: Doripesco & dl. Ristea Alexandru
24. 22 – 25 Iulie – Cupa Top 10 P.G, Ed. a VIII-a – Organizator dl. Nitu Ioan
25. 26 – 29 Iulie – Cupa ALPHA Bucovina – Organizator dl. Diea Florin
26. 02 – 04 August – Cupa Amigo Intercost – Organizator dl. Ardelean Leo
27. 10 – 11 August – Cupa Schaffler la pescuit – Organizator dl. Axinte Ovidiu
28. 13 – 15 August – Cupa Rezistentei, Ed. a XVIII-a – Organizator dl. Nitu Ioan
29. 19 – 22 August – Cupa BFN, Ed. a II-a – Organizator dl. Gliga Costel & dl. Cotoi Marius
30. 23 – 25 August – Cupa Prieteniei – Organizator dl. Martinas Valeriu
31. 30 August – 01 Septembrie – Cupa STS, Ed. a II-a – Organizator dl. Cretu Gabriel
32. 02 – 04 Septembrie – Cupa CSL Carp Team – Organizator dl. Ciovica Laurentiu
33. 05 – 08 Septembrie – Cupa Dovit, Ed. a III-a – Organizator dl. Cotoi Marius
34. 13 – 15 Septembrie – Cupa RTR Sport, Ed. a XVII-a – Organizator dl. Ristea Alexandru
35. 19 – 22 Septembrie – Cupa MR Fish – Organizator dl. Sburlan Valentin
36. 24 – 28 Septembrie – Cupa Delta din Carpati - Doripesco – Organizator dl. Rascanu Radu
37. 01 – 04 Octombrie – Cupa Tata Nitu – Organizator dl. Nitu Ioan